Search results

show/hide filter
Search collection material:
reset filter
Hide images

Prose XX-XXI centuries. in Ukrainian language

(Collection material is shown of user Olenka)

Новели

Price 20,00 hrn.

Order

(Seller: Olenka)

Price 20,00 hrn.

Order

Андрій Упіт. Новели. Київ: Дніпро. 255s.

Status: хорошее

Description of seller: Серія \"Вершини світового письменства\" До книги входять вибрані новели класика латиської літератури Андрія Упіта, написані в різні роки (1903—1943). Більшість творів присвячені життю трудящих часів буржуазної Латвії. В них розповідається про соціальну несправедливість капіталістичного ладу, про невпевненість простих людей у завтрашньому дні, викривається двоєдушність та лицемірство духівництва.

Боротьба триває. Зарубіжний детектив.

Price 15,00 hrn.

Order

(Seller: Olenka)

Price 15,00 hrn.

Order

Група авторів. Боротьба триває. Зарубіжний детектив.. Киев: Молодь. 1987 381s.

Description of seller: До збірки ввійшли твори представників детективного жанру ПНР, ЧССР, Куби. Данієль Є. Тиждень для агента. (Переклад з польскої Б.Демків.) Зламани С. Темна постать за лаштунками. (Переклад з чеської В.Корнієнко.), Ібаньєс Д.Л. Боротьба триває. (Переклад з іспанської М.Кришня.)

Сибір

Price 25,00 hrn.

Order

(Seller: Olenka)

Price 25,00 hrn.

Order

Георгій Марков. Сибір. Київ: Дніпро. 1976 568s.

Status: хорошее

Description of seller: Історико-революційний роман

Смак ілюзій

Price 20,00 hrn.

Order

(Seller: Olenka)

Price 20,00 hrn.

Order

Б. Крумов. Смак ілюзій. Київ : Молодь. 1990 197s.

Status: хорошее

Description of seller: Роман є першою спробою в болгарській прозі розвінчати культ Сталіна та його меанічне моделювання в Болгарії. З глибоким психологізмом автор показує, як культівські умови, культівська ідеологія отруюють, а то і нівечать людей, вбивають в них віру в торжество справедливості

Твори в 4-х томах

Price 400,00 hrn.

Order

(Seller: Olenka)

Price 400,00 hrn.

Order

Ернест Хемінгуей.. Твори в 4-х томах. Київ: Дніпро. 1979 2792s.

Status: хорошее

Description of seller: До першого тому чотиритомного видання творів видатного письменника Ернеста Хемінгуея ввійшли твори із книги "Три оповідання і десять поезій", повість "Весняні води", "За нашого часу", "Чоловіки без жінок", а також романи "І сонце сходить"("Фієста") та "Прощавай, зброє"- твори про знівечені долі молодих людей так званого "втраченого покоління" після першої світової війни.До другого тому творів американського письменника ввійшли твори із книги "Смерть пополудні", "Переможець нічого не здобуває" ,"Зелені узгір'я Африки", "Маєш і не маєш", п'єса "П'ята колона", оповідання 1936 року, оповідання про громадянську війну в Іспанії, вибрана публіцистика 1937-1939.У третьому томі вміщено романи "По кому подзвін" про боротьбу іспанського народу проти фашизму та твори 50-х років - оповідання, повість "Старий і море" та роман "За річкою, у затінку дерев".о четвертого тому увійшли посмертно опубліковані твори Е. Хемінгуея "Небезпечне літо", "Свято, що завжди з тобою", роман "Острови в океані", "Оповідання про Ніка Адамса", вибрані репортажі, публіцистика, листи.