Books

show/hide filter
Search collection material:
reset filter
Hide images

Ukrainian book series of The Adventures and Science Fiction

Із Росії з любов'ю

Price 20,00 hrn.

Order

(Seller: Vvedenski)

Price 20,00 hrn.

Order

Ян Флемінг. Із Росії з любов'ю. К.: Молодь. 1991 192s.

Description: У творі популярного англійського письменника змальовані пригоди супермена - агента 007 Джеймса Бонда та його смертний двобій з радянською контррозвідкою.

Status: добрий

Description of seller: Звичайний формат, серія "Детектив. Пригоди. Фантастика", трохи затерта обкладинка

Атланти з планети Земля

Price 200,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 200,00 hrn.

Order

составитель Михаил Федотович Слабошпицкий. Атланти з планети Земля. Київ: Веселка. 1981 230s.

Description: Атланти з планети Земля. Серія «Пригоди. Фантастика». Науково-фантастичні оповідання. Герої цієї книги потрапляють в найнесподіваніші і найбільш дивовижні ситуації, якими завжди багата фантастика. Космічні одіссеї, загадкові форми життя на інших планетах, нерозгадані феномени науки і прекрасна реальність нашого дня - ось теми оповідань, які увійшли в даний збірник. Але не пригодницькими фабулами, незвичністю ситуацій привертає він читача. Справа в тому, що автори оповідань, що склали збірку, не тільки розповідають про світ дивного, але і піднімають важливі соціальні та морально-етичні питання, намагаються осмислити і художньо втілити їх. Зміст: В.Евентов Голоси Землі., М.Слабошпицький ...Не повернулися з двадцятого століття., І.Росоховатський Цінний вантаж. Сходинки., В.Савченко Гостинець для президента. Листи з пекла., В.Головачов Дерево., О.Тесленко У мене в серці нема зла. Русуля., В.Заєць Темпонавти - так їх назвуть. Трансплантація., В. Евентов Бабуся., В.Уткін Геосинкліналь. Дитя космосу., Є.Попов Чужі думки., Л.Панасенко Сліди на мокрому піску., М.Ларін Ліки від самотності., Є.Кукоба Не стріляйте в Нессі., Ю.Пригорницький люлька Шерлока Холмса, або як пишуться фантастичні оповідання.

Status: хорошее

Description of seller: в книжці е ілюстраціі.Художник В. Василенко. уменьшений формат

Таємниця астероїдів. Серія пригоди подорожи фантастика.

Price 120,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 120,00 hrn.

Order

Ян Байла. Таємниця астероїдів. Серія пригоди подорожи фантастика.. Київ: Молодь. 1963 153s.

Description: У повісті "Таємниця астероїдів" автор раз- повідає про невідомий карабль,який виявили на дні Північного океану. Знайлений на корабле щоденник та кіноплівки допомогають ученим розкрити ряд таємниць,а серед них і таємни- цю виникнення астероїдів,що були колись планетою Сонячної системі.

Status: гарнє але немае пустой сторінки. форзаца, вклііна тетрадь с 9 по 24 стор.на форзаце несколько цифр написані чернилами.

Description of seller: Книга- переклад з словацької Г. Пашко.

Слідами дикого зубра.

Price 100,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 100,00 hrn.

Order

Вячеслав Пальман. Слідами дикого зубра.. Київ: Веселка. 1983 422s.

Description: События,полные приключений,охватывают последние годы существования на Кавказе великокняжеской охоты. Каждая такая охота-это десятки застреленных оленей,зубров,медведей,серн. Хозя- евам охоты противостоит молодой егерь Андрей Зарецкий и его друзья,знатоки дикого зверя. Книга остросюжетна.

Status: хорошее

Description of seller: книга має малий формат. Переклад з російської Леоніда Василенка. Для середнього та старшого шкільного віку. Художник Іван Гаврилюк.

Золотий фараон. Гробниці. Шукачі пригод. Дослідники

Price 80,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 80,00 hrn.

Order

Брукнер Карл. Золотий фараон. Гробниці. Шукачі пригод. Дослідники. Київ: Молодь. 1973 180s.

Description: Серія "Компас" (Подорожі. Пригоди. Фантастика). Переклад з німецької Катерини Гловацької. Художник Ганс Томас. "Золотий фараон" - це художня розповідь про те, як було зроблено одне з найбільших археологічних відкриттів ХХ віку - знайдено гробницю єгипетського фараона Тутанхамона. Карл Брукнер - відомий австрійський письменник - показує роботу археологів, зв'язану з безліччю пригод, часто небезпечних, але завжди цікавих. Водночас автор змальовує пригоди грабіжників могил, які в гонитві за наживою протягом віків плюндрували стародавні поховання. Чорно-білі ілюстрації в тексті. Формат: 13,5 х 20,5 х 1 см.

Status: дуже добрий

Смерть в океані

Price 40,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 40,00 hrn.

Order

Тендюк Леонід. Смерть в океані. Київ: Веселка. 1990 296s.

Description: Серія "Пригоди. Фантастика". Для середнього та старшого шкільного віку. Художник Валерій Сюрха. Повість "Смерть в океані" й оповідання "Тихоокеанські оповіді": "Пояс Оріона" і "Кочегар з "Варяга". Чорно-білі ілюстрації та кольорові на 4-х вклейках. Формат зменшений: 11,5 х 17 х 2,5 см.

Status: добрий, трохи потерта палітурка, складка типографського походження на одній вклейці

На коралових атолах

Price 50,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 50,00 hrn.

Order

Тендюк Леонід. На коралових атолах. Київ: Веселка. 1979 312s.

Description: Серія "Пригоди. Фантастика". Для середнього та старшого шкільного віку. Художнє оформлення Євгена Попова. Повість "Туамако" і оповідання "Дорогами Індійського океану": "Скарби Сюркуфа" і "Мандрівка на Острови Відчаю". Чорно-білі ілюстрації. Наклад 65 000. Формат зменшений: 11,5 х 17 х 1,8 см.

Status: трохи пошкоджені краї і поламаний кут задньої боковини палітурки, блок у доброму стані

Колиска на орбіті

Price 50,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 50,00 hrn.

Order

Азімов А., Бредбері Р. Д., Карсак Ф., Кларк А. Ч., Саймак К., Шеклі Р. та ін.. Колиска на орбіті. Київ: Веселка. 1983 368s.

Description: Серія "Пригоди. Фантастика". Для середнього та старшого шкільного віку. Упорядкування, передмова та довідки про авторів Михайла Слабошпицького. Малюнки Радни Сахалтуєва. Збірка оповідань найвідоміших фантастів світу: Азімов А. "Молодість", Бредбері Р. Д. "Про блукання вічні та про Землю", Карсак Ф. "Гори Долі", Кларк А. Ч. "Колиска на орбіті", Колін В. "Лнага", Крупкат Г. "Острів страху", Нільсен Н. "Грайтеся з нами", Рассел Е. Ф. "Ниточка до серця", Саймак К. "Театр тіней", Уїндем Дж. "Колесо", Фукусіма М. "Життя квітів коротке", Христов Е. "Страйк", Шеклі Р. "Планета за кошторисом". Чорно-білі ілюстрації. Наклад 65 000. Формат зменшений: 11,5 х 17 х 1,5 см.

Status: незначне забруднення і пошкодження палітурки (надламаний кут, ямка на канті), блок у доброму стані

Туманність Андромеди

Price 150,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 150,00 hrn.

Order

Єфремов І. А.. Туманність Андромеди. Київ: Молодь. 1960 328s.

Description: Серія "Пригоди. Подорожі. Наукова фантастика". Переклад з російської І. Соболя та Б. Чайковського. Ілюстрації О. Довгаля. Обкладинка Г. В. Малакова. Найбільш відомий твір І. А. Єфремова, що став важливою віхою в радянській науково-фантастичній літературі - футурологічний роман, в якому автор зображує комуністичну утопію. Чорно-білі ілюстрації. Наклад 40 000. Формат: 13,5 х 21 х 2,3 см.

Status: добрий, потерта палітурка, дрібні темні плями на обрізах, відірваний кут в одного аркуша (текст не постраждав)

Крок вікінга: Науково-фантастичні оповідання та повість

Price 60,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 60,00 hrn.

Order

Околітенко Н. І.. Крок вікінга: Науково-фантастичні оповідання та повість. Київ: Молодь. 1990 176s.

Description: Серія "Компас" (Подорожі. Пригоди. Фантастика). Твори української письменниці: низка оповідань і повість "Тутті". Формат: 12,5 х 20 х 1 см.

Status: дуже добрий

Міцний кулак туарегів: Пригоди трьох хлопців з Тріполі-ель-Акса

Price 180,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 180,00 hrn.

Order

Вавра Я. Р.. Міцний кулак туарегів: Пригоди трьох хлопців з Тріполі-ель-Акса. Киів: Молодь. 1966 264s.

Description: Серія "Компас" (Подорожі. Пригоди. Фантастика). З чеської переклала Ганна Пашко. Ілюстратор Зденек Буріан. Розповідь про Сахару і її мешканців. Події, про які йдеться в книзі, мають історичну основу. Автор вважає, що ця воєнна істрія належить до найтиповіших для Сахари ХІХ століття. Чорно-білі ілюстрації. Формат: 13,5 х 20,5 х 2 см.

Status: потерті краї палітурки та корінець, неповна тріщина на початку блоку, дрібні плями на верхньому обрізі

Аеліта. Гіперболоїд інженера Гаріна

Price 100,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 100,00 hrn.

Order

Толстой Олексій. Аеліта. Гіперболоїд інженера Гаріна. Київ: Молодь. 1971 348s.

Description: Оформлення серії "Компас". Переклад з російської Є. Ромашко ("Аеліта") і Б. Чайковського ("Гіперболоїд інженера Гаріна). Два романи російського письменника, одного із започатківців фантастичного жанру в СРСР. Формат: 13,5 х 20,5 х 1,5 см.

Status: невелике забруднення палітурки, сліди від пальців на задній кришці, власниковий напис - привітання на форзаці, блок у дуже доброму стані

Високий мисливець: Пригоди серед індіанців кадувеїв

Price 70,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 70,00 hrn.

Order

Фріч Альберто Войтєх. Високий мисливець: Пригоди серед індіанців кадувеїв. Київ: Молодь. 1979 200s.

Description: Бібліотека юнацтва. Серія "Компас" (Подорожі. Пригоди. Фантастика). Переклад з чеської Олега Микитенка. Художник Зденек Буріан. Повість чеського письменника, мандрівника, етнографа і ботаніка, в основу якої покладено пригоди, які пережив сам автор під час експедицій до Південної Америки (1901-1928 рр.) .Чорно-білі ілюстрації. Формат: 13,5 х 20,5 х 1,3 см.

Status: незначне забруднення палітурки, потертість її країв

Дзвiн Сонца. Фантастика. Серия ПФ. Звон Солнца. Ум формат

Price 20,00 hrn.

Order

(Seller: Lucidum)

Price 20,00 hrn.

Order

Казанцев. Дзвiн Сонца. Фантастика. Серия ПФ. Звон Солнца. Ум формат. Київ: Веселка. 1988

Description: Науково-фантастичні повісті-гіпотези. Серия Пригоди. Фантастика. Авторизований переклад з рукопису В.Іванини. Художник Б.Волков. переплет: картонный, уменьшенный формат. Дві повісті-гіпотези про Сірано де Бержерака. Автор робить припущення, що Сірано, відомий абсолютно загадковими й незрозумілими для свого часу знаннями, почерпнув їх при спілкуванні з інопланетянами. Ілюстрації на окремих аркушах.

Status: очень хорошее

Тривожний місяць вересень

Price 50,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 50,00 hrn.

Order

Смирнов В.. Тривожний місяць вересень. Київ: Молодь. 1974 302s.

Description: Вересень 1944 року. В загубленому серед лісів і боліт поліському селі поправляє своє здоров’я після поранення розвідник Іван Капелюх. Йому прийдеться стати «яструбком», зійтися в смертельній сутичці з жорстокими бандитами, знайти своє кохання… По мотивам роману в 1976 р. на студії Довженка знято фільм.

Status: Задовільний

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Долина гнівного потоку

Price 50,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 50,00 hrn.

Order

Фелькнер Б.. Долина гнівного потоку. Київ: Молодь. 1972 296s.

Description: У пригодницькій повісті письменник з сучасних позицій розкриває класичну тему золотошукацтва, `золотої лихоманки`, що в другій половині минулого століття охопила Америку і луною прокотилася по цілому світі.

Status: Задовільний

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Острів злочинців

Price 50,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 50,00 hrn.

Order

Ненацький З.. Острів злочинців. Київ: Молодь. 1967 182s.

Description: Дія цієї повісті відомого польського письменника З. Ненацького відбувається в наші дні, але вона тісно зв'язана з подіями другої світової війни. Втікаючи від Радянської Армії, поміщик-фашист заховав на території Польщі награбовані твори мистецтва. Бандити, що дізналися про це, намагаються вивезти їх. На розшуки скарбів виїздить молодий журналіст, який хоче повернути народові те, що вкрали гітлерівці. Він потрапляє на Острів злочинців, де зазнає багатьох несподіваних і небезпечних пригод, перш ніж досягає мети.

Status: Задовільний

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Одіссея капітана Блада. Хроніка капітана Блада.

Price 70,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 70,00 hrn.

Order

Сабатіні Р.. Одіссея капітана Блада. Хроніка капітана Блада.. Київ: Молодь. 1981 528s.

Description: Серія: Пригоди. Подорожі. Фантастика.

Status: хорошее

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

У безодні

Price 60,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 60,00 hrn.

Order

Уеллс Г.. У безодні. Київ: Веселка. 1988 312s.

Description: Збірка фантастичних оповідань відомого англійського письменника Серия: Пригоди фантастики

Status: штамп

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Подорож без надії

Price 50,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 50,00 hrn.

Order

Канюка М.. Подорож без надії. Київ: Веселка. 1973 412s.

Description: Канюка, Михайло Подорож без надії Серия: Пригоди. Фантастика Издательство: К.: Веселка Переплет: издательский картонаж; 412 страниц; 1973 г. В книгу вошли невыдуманные рассказы и повести о чекистах и пограничниках времен гражданской войны, войны с фашистами и в мирное время. Худ. М. Туровский, В. Калуга. Стан: задовільний

Status: задовільний

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Кришталеві дороги

Price 40,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 40,00 hrn.

Order

Дашкієв М.. Кришталеві дороги. Київ: Веселка. 1976 382s.

Description: Серія Пригоди. Фантастика. Фантастична повість. Художник А.Паливода.

Status: потертость обложки

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Друга планета

Price 60,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 60,00 hrn.

Order

Дімаров А.. Друга планета. Київ: Веселка. 1980 296s.

Description: Фантастичні повісті «Друга планета» та «Три грані часу» про пригоди підлітків різних епох та цивілізацій. Художник Вадим Ігнатов.

Status: экслибрис

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Двоє над прірвою

Price 50,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 50,00 hrn.

Order

Малик В.. Двоє над прірвою. Київ: Веселка. 1983 304s.

Description: Герой книги - летчик Владимир Булатович, попадает в плен. Он становится узником лагеря смерти, ему удается бежать из застенков и он продолжает борьбу с фашизмом всюду, где оказывается по воле обстоятельств.

Status: Потертость обложки

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Свіжий вітер океану

Price 45,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 45,00 hrn.

Order

Федоровський Є.. Свіжий вітер океану. Київ: Веселка. 1980 152s.

Description: У повісті розповідається про наукові пошуки експедиції російських мореплавців під керівництвом Беллінсгаузена - Лазарєва.

Status: Экслибрис

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Повернення "Галактики"

Price 50,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 50,00 hrn.

Order

Бережний В.. Повернення "Галактики". Київ: Веселка. 1978 232s.

Description: Науково-фантастичні оповідання та повість-казка (Дем'янко Дерев'янко, або пригоди електронного хлопчика). Малювали Ростислав Безп'ятов та Георгій Філатов.

Status: Экслибрис

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]