View book

К событиям в Чехословакии. Факты, документы, свидетельства прессы и очевидцев Москва: 1968 160s., binding type: paperback.

Category: Book, journal, almanac

Rubric: Propaganda; Red Army / Soviet Army; The revolutionary group, the rebel troops, the guerrillas, individual and group acts of terror and sabotage;

Place of origin of goods: СССР

Language: Russian

Description: Брошура анонімних авторів містить матеріал, що найбільше відповідає сучасному поняттю "результати журналістського розслідування", але сфабрикований радянською пропагандою аби виправдати вторгнення армії срср у Чехословаччину у 1968 році з метою придушення протестів тодішніх демократичних сил. Можна спостерегти чимало концептуальних, методологічних і термінологічних аналогій із тим, що застосовується в інформаційній війні рф проти України у сучасній ситуації. В середині текстової частини міститься вставка з 10 архівних фотографій пропагандистського характеру. Книга може бути корисною соціологам у галузі конфліктології, історикам тоталітарних суспільств, протестних рухів, гібридних війн срср-рф та іншим дослідникам.

Status: Незначна зношеність. Обкладинка має сліди використання. На титульній сторінці автограф попереднього власника. Сторінковий блок міцний, не розпадається.

(Seller: retry)

Price 135,00 грн.

Before ordering please read description of seller!

ORDER FORM

Marked with * is required

Warning! Please enter a valid email address. Seller will contact you.

I am not a robot
Please confirm that you are not robot.
In order not to do this, you can register or login.