Результат поиска

показать/скрыть фильтр
Поиск коллекционного материала:
сбросить фильтр
Не показывать изображения

Социология, культурология, история быта

(Показан коллекционный материал пользователя sevost)

Культурология.

Цена 40,00 грн.

Заказать

(Продавец: sevost)

Цена 40,00 грн.

Заказать

Драч Г. . Культурология. . 2004г.

Описание: Учебное пособие для студентов вузов. Ростов на Дону Феникс 2004г. 570с. Палiтурка / переплет: твердый, обычный формат.

Культурологія.

Цена 45,00 грн.

Заказать

(Продавец: sevost)

Цена 45,00 грн.

Заказать

Власенко О.І., Зайончковский Ю.В. . Культурологія.. 2007г.

Описание: Навч. посібник. Харків Парус 2007г. 456с Палiтурка / переплет: Твердый , Обычный формат. На базі великого фактичного матеріалу розкриваються особливості світової та української культури, починаючи з найдавніших часів до сьогодення. Текст книги складено з урахуванням новітніх досягнень культурологічної науки. Чітка структура посібника дозволяє легко знайти відповідну тему або проблематику, що цікавить читача..

Культурологія

Цена 50,00 грн.

Заказать

(Продавец: sevost)

Цена 50,00 грн.

Заказать

Подольська Є. А., Лихвар В. Д.. Культурологія . 2003г.

Описание: Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. — Х.: Вид: во НФаУ: Золоті сторінки, 2003. — 248 с. Навчальний посібник містить тематичний план курсу, загальний вик: лад основних теоретичних положень і концепцій культурології. Розгляда: ються питання природи і сутності культури, її інформаційно: семіотичне розуміння, властивості культурних форм, історичні типи соціокультурних світів та окремі види культурних сценаріїв діяльності. Він надасть суттєву допомогу студентам у вихідних орієнтаціях для вивчення багатогранних духовних напрямків і процесів, для усвідомлення істинного значення культури в житті людини і суспільства. До навчального посібника включені матеріали для самостійної роботи, проблемно: пошукові питання для дискусій, теми рефератів, питання до заліку, словник основних культурологічних термінів та список літератури.