Search results

show/hide filter
Search collection material:
reset filter
Hide images

Prose XX-XXI centuries. in Ukrainian language

(Collection material is shown of user valeri)

Повернення з зірок

Price 35,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 35,00 hrn.

Order

Станіслав Лем. Повернення з зірок. Львів: Каменяр. 1976 221s.

Description: Науково-фантастичні твори польского письменника користуются великою популярністю. Герой роману\\\"Повернення з зірок\\\" космонафт Халь Брег. Він 127 років літав на космічному кораблі в міжзоряному просторі.

Status: дуже гарне,мабуть відмінне

Description of seller: Видання третє. Переклад з польскої І Бречака А.Кисіля С.Скрити

Нова холодна війна як Кремль загрожуе і Росії і Заходу

Price 120,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 120,00 hrn.

Order

Єдвард Лукас. Нова холодна війна як Кремль загрожуе і Росії і Заходу. Київ: Темпора. 2009 488s.

Description: У своїй книзі вдомий британський журналіст Едвард Лукас називає нинішні стсунки Росії та Заходу `новою холодною війною`, у якій Росія використовує в ролі зброї не лише спритну дипломатію, а й нафту та газ. Чи достатньою мірою європейський світ усвідомлює

Status: хорошее

Description of seller: з англійської переклав Петро Таращук

Старик Хоттабич

Price 400,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 400,00 hrn.

Order

Л. Лагін. Старик Хоттабич. Київ: Молодь. 1956 173s.

Description: Лагін Л. Старик Хоттабич. Повість-казка. Весела повість-казка про надзвичайні пригоди джина, який потрапив із старовинної чарівної казки в обстановку сучасного міста, про дружбу старого Хоттабича з піонером Волькою, якому він ніяк не може догодити своїм чаклунством, тому що його уявлення про життя, про щастя не мають нічого спільного зі поглядами сучасного школяра.

Status: блище до дорого.трещина на стор. після титулу, подклеена корінцева частина останней сторинкі. маленький участок.потерти угли. потерти края обкладинок.

Description of seller: Лагін Л. Старик Хоттабич. Повість-казка. Переклад з російської П.Глазового. Художник В.Литвиненко. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.

Слідами дикого зубра.

Price 100,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 100,00 hrn.

Order

Вячеслав Пальман. Слідами дикого зубра.. Київ: Веселка. 1983 422s.

Description: События,полные приключений,охватывают последние годы существования на Кавказе великокняжеской охоты. Каждая такая охота-это десятки застреленных оленей,зубров,медведей,серн. Хозя- евам охоты противостоит молодой егерь Андрей Зарецкий и его друзья,знатоки дикого зверя. Книга остросюжетна.

Status: хорошее

Description of seller: книга має малий формат. Переклад з російської Леоніда Василенка. Для середнього та старшого шкільного віку. Художник Іван Гаврилюк.