Ukrainian prose of XX-XXI centuries.
Олесь О.. Твори в двох томах.. К.: Дніпро. 1990 959s.
Description: Звичайний формат. 959 683 с. Том 1. Поетичні твори. Лірика. Поза збірками. З неопублікованого. Сатира., Том 2. Драматичні твори. Проза. Переклади. Упоряд., автор передмови та приміт. Р.Радишевський. Худ. оформлення В.Дозорця. До першого тому ввійшли оригінальні поетичні твори українського поета Олександра Олеся (Олександра Івановича Кандиби, 1878—1944). До другого тому ввійшли драматичні та прозові твори різних років, переклади Драматургія, проза, переклади, зокрема `Пісня про Гайавату` Лонгфелло, казки Гауфа арабські казки та ін.
Status: практично відмінний стан
Близнець В.. Древляни. З батькових оповідок.. К. : Дніпро. 1968
Description: Звичайний формат. Повість. Серія "Романи й повісті". № 3/68. Штамп приватної бібліотеки. У повісті "Древляни" зображено події громадянської війни на Україні. Автор змальовує суворе, сповнене нелегких випробувань життя поліщуків-лісорубів, їхні звичаї, побут. Твір перейнятий думкою про високе покликання людини, про її відповідальність перед прийдешнім.
Status: не дуже добрий, дещо пошкоджений корінець
Українська новелістика кінця ХІХ - початку ХХ ст. Оповідання. Новели. Фрагментарні форми.. К.: Наукова думка. 1989 685s.
Description: Звичайний формат. Серія: Бiбліотека української літератури. Дожовтнева українська література. Лповідання, новели, фрагментарні форми(ескізи, етюди, нариси, образки, поезії в прозі). До цього тому ввійшли кращі в ідейно-тематичному та художньому відношенні оповідання, новели, нариси, етюди, ескізи, поезії в прозі українських письменників кінця XIX – початку XX ст., творчість яких не представлена окремими книгами в серії "Бібліотека української літератури". Вміщені тут зразки покликані дати сьогоднішньому читачеві уявлення про коло прозаїків, які збагачували нашу новелістику перелому століть, про її широкий проблемно-тематичний діапазон і жанрово-стильове розмаїття. Автори: Дмитро Маркович, Стефан Ковалів, Олена Пчілка, Наталія Кобринська, Наталка Полтавка, Андрій Чайковський, Олександр Катренко, Уляна Кравченко, Яків Жарко, Любов Яновська, Трохим Зіньківський, Дніпрова Чайка, Тимотей Бордуляк, Вячеслав Потапенко, Модест Левицький, Володимир Леонтович, Михайло Грушевський, Микола Дерлиця, Грицько Григоренко, Євгенія Ярошинська, Михайло Петуршевич, Сильвестр Яричевський, Антон Шабленко, Юрій Кміт, Денис Лукіянович, Михайло Яцків, Михайло Могилянський, Євгенй Мандичевський, Катря Гриневичева, Орест Авдикович, Надія Кибальчич, Антін Крушельницький, Костянтин Сроковський, Юрій Будяк, Павло Майорський, Дмитро Макогон, Артим Хомик, Христя Алчевська, Лесь Гринюк, Леонід Пахаревський, Михайло Жук, Данило Харов’юк, Наталя Романович-Ткаченко, Олексій Плющ, Яків Мамонтов.
Status: дуже добрий/наближений до відмінного
Васильченко С.. Оповідання. Повісті. Драматичні твори.. К.: Наукова думка. 1988 600s.
Description: Звичайний формат. АН УРСР. Серія: Бібліотека української літератури. Дожовтнева українська література. В книзі друкуються твори видатного українського письменника Степана Васильченка – оповідання про сільське життя на зламі епох початку 20 століття. До збірки також увійшли драматичні твори “На перші гулі” та “Кармалюк”.
Status: Відмінний стан
Угляренко П.. Останній шлях до озер. Ужгород: Карпати. 1979 367s.
Description: Звичайний формат. Роман присвячений подіям, що відбувалися в Київській Русі в другій половині одинадцятого століття. В центрі твору образ великого патріота землі Руської літописця Нестора, автора "Повісті временних літ". Художник А. І Свидун.
Status: добрий, печатка кол. власника.
Іваничук Роман. Моя кунсткамера. Понад Прутом моя Коломия. Автобіографічні твори автограф автора. Львів: Срібне слово. 2009 488s.
Description: Роман Іваничук (1929—2016) — відомий український письменник, лауреат багатьох літературних премій, серед яких Національна премія України ім. Тараса Шевченка. У його творчому доробку близько двадцяти історичних романів, якими письменник заповнював білі плями в нашій історії. Р. Іваничук розширив жанрові межі історичного твору, відкривши перед читачем минувшину, що активізувала національну пам’ять. Іваничук Роман. Моя кунсткамера. — Львів : Срібне слово, 2009. — 252 с. Наклад: 500 прим. Автограф автора. Сьогоднішня зустріч з Романом Іваничуком особлива — письменник розповість нам історію, головною дійовою особою якої є він сам. У тій любовно, по зерняткові дібраній кунсткамері — рідні місця і різні — чужі й рідні — люди; війна, кохання і театр; ситуації, події, враження; переконання, сумніви. Все те, що покликане формувати особистість і навзаєм бути формованим нею, — ще називаємо це Долею і Досвідом. Уважний читач напевно знайде у цій історії численні перегуки з давнішими історіями — і письменник, зрештою, щиро визнає: нераз йому самому годі розрізнити дійсне й уявне, так туго воно зрослося у його житті і текстах. Та це анітрохи не заважає сприймати “Кунсткамеру” Романа Іваничука як розповідь глибоко правдиву, автентичну. Як сповідь письменника, зізнання життєлюба, а ще — мудре застереження для юних. У виданні зібрані ключові думки й міркування письменника про таїну творчості. Це розповідь про дитячі роки автора у рідному Трачі, про навчання у Коломийській ґімназії, про перші роки життя у Львові, а також спецкурс письменника для студентів-філологів, в якому він ділиться своїм авторським досвідом, відкриває творчі таємниці і на прикладі власних творів розкриває, що таке художні засоби, традиції та новаторство, етичні, естетичні та ідейні засади... Іваничук Роман. Понад Прутом моя Коломия. — Львів : Срібне слово, 2010. — 236 с. Наклад: 500 прим. Про місто своєї юності письменник може розповідати щоразу інакше: згадуючи словом-штрихом — ніби поміж іншим; неквапно провадячи своїх читачів вуличками від ратушевої площі до верболозів над Прутом; знайомлячи з колоритними мешканцями міста і поблизьких сіл. Про місто своєї юності письменник може розповідати бувальщини і притчі, магічно перетворювати реальні сюжети і прототипів. Та щоразу то буде — як освідчення в любові — варіант тієї самої історії: про найкращий, бо найдорожчий серцю, край — Покуття і найрідніше, бо дароване Богом, місто — Коломию.
Status: Дуже добрий / Відмінний
Чайковський А.. У чужому гнізді.. Львів : Червона Калина. 1994 600s.
Description: Зменшений формат. «Мала бібліотека Червоної Калини». ч. 8. Твори у восьми томах. Том 5. Історичні повісті. У п'ятому томі творів Андрія Чайковського вміщено три повісті: "У Чужому Гнізді", "Четверта Заповідь", "Бразилійський Гаразд", які цілком можна назвати історичними - всі три вони присвячені подіям галицької дійсності минулого століття. Дві перші повісті друкувалися більше половини століття тому. Сьогодні вони знову повертаються до життя.
Status: добрий стан
Чайковський А.. Полковник Кричевський. Львів: Червона Калина. 1992 288s.
Description: Зменшений формат. «Мала бібліотека Червоної Калини». ч. 4. Твори у восьми томах. Том I. Історичні повісті. Художник І.Пеник. В першій книжці творів популярного українського письменника Андрія Чайковського, який уславився серед читачів історичними повістями, вперше друкуються дві по вісті письменника "Перед зривом" та "Полковник Кричевський". Обидва твори присвячені Хмельниччині. "Полковник Михайло Кричевський" - це історична книга, яка розповідає про життя та подвиги видатного українського полковника. Андрій Чайковський детально досліджує життєвий шлях героя, використовуючи реальні історичні факти та вражаючу художню уяву. Читача чекають захоплюючі битви, політичні інтриги та патріотичні переживання. Вага - 250 гр.
Status: нормальний стан, недоліки за запитом
Нестайко В.. Пригоди Грицька Половинки. К.: Веселка. 1978 184s.
Description: Трохи збільшений формат. Повість та оповідання. Художник А.Василенко. Перше видання. Котька давно мріяв про цікаві пригоди. Але пригоди, які чекали його на базі відпочинку «Бережок», йому й не снилися… Крім повісті, до книжки увійшли ще веселі гостросюжетні оповідання «Космонавти з нашого будинку», «Ябеда», «Федько-соліст і кобила Муська», «Остання бомба», «Помста», «Злочин» Жори Горобейка», «Синє ведмежа Гришка».
Status: лобрий стан, трохи забруднена обкладинка
Михайло Яцків. Вибрані твори. К.: Дніпро. 1973 454s.
Description: Звичайний формат. Серія "Відкрита книга". В суперобкладинці. Михайло Яцків (1973-1961) – український письменник, творчість якого почалася ще в кінці XIX ст. і тривала до кінця 50-х років XX ст. До збірки ввійшли новели й оповідання, повість "В лабетах (Танець тіней)", а також спогади. Фотоілюстрації на окремих аркушах. Наклад 24 тис.прим.
Status: добрий стан, супер - середній (фото)