Disclaimer

Disclaimer (Відмова від відповідальності)


Даний сайт і адміністрація не несе відповідальність за використання інформації, фотографій, посилань, файлів представлених на цьому сайті.

Даний сайт і адміністрація не несе відповідальність за дії третіх осіб, а саме за повідомлення залишені користувачами сайту. Нік адміністрації сайту - Admin.

Всі опубліковані повідомлення є суспільною власністю і можуть вільно копіюватися при умові вказання явною посилання на сайт. Автори зберігають за собою особисті немайнові права на опубліковані повідомлення.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень користувачів сайту, так само, як не дає жодних гарантій їх точності, коректності та відповідності дійсності.

Адміністрація залишає за собою право видаляти матеріали на свій розсуд без зазначення причин.

Адміністрація не займається розглядом та вирішенням суперечок і конфліктних ситуацій, що виникають між користувачами сайту або третіми особами.

Даний ресурс працює за принципом «Аs is» (як є), без зобов'язань будь-якого роду з боку адміністрації.

Адміністрація не гарантує достовірності та актуальності інформації, розміщеної на сайті, відсутності помилок в тексті, а також безперервної доступності сайту в мережі.

Адміністрація залишає за собою право в будь-який час змінювати вміст сайту, його дизайн і механізми з попереднім повідомленням або без нього.

Завантажуючи матеріали, розміщені на сайті, ви несете повну отвесттвенность за можливі наслідки, в тому числі можливий збиток, нанесений апаратного й програмного забезпечення, що належить вам або третім особам, які може спричинити їх використання.

Ні за яких обставин адміністрація ресурсу або її представники не несуть відповідальності перед користувачами або третіми особами за будь-які збитки, включаючи втрату прибутку, даних, нанесення шкоди честі, гідності, ділової репутації, викликаний використанням механізмів сайту, його вмісту або інших об'єктів, доступ до яких був отриманий за допомогою сайту.

Користування сайтом, зокрема, читання, реєстрація, відправлення повідомлень, має на увазі повну і беззастережну згоду з вищевикладеним.

Незгода з положеннями правил не може служити підставою для пред'явлення претензій адміністрації сайту.

Якщо Ви не згодні з вказаними умовами, Ви зобов'язані негайно покинути сайт.