Books

show/hide filter
Search collection material:
reset filter
Hide images

Prose XX-XXI centuries. in Ukrainian language

Казки Кота Воркота. Сказки Кота Воркота

Price 80,00 hrn.

Order

(Seller: Lucidum)

Price 80,00 hrn.

Order

Еме Марсель. Казки Кота Воркота. Сказки Кота Воркота . КИЇВ: Веселка. 1991

Status: очень хорошее

Війна світів.

Price 70,00 hrn.

Order

(Seller: sevost)

Price 70,00 hrn.

Order

Уеллс Герберт. . Війна світів.. 1977

Description: Серія: Вершини світового письменства. Київ. Дніпро 1977р.г. 468с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.Том 25. До збірника ввійшли `Машина часу`, `Острів доктора Моро`, `Невідомець`, `Війна світів`.

Гра в бісер.

Price 70,00 hrn.

Order

(Seller: sevost)

Price 70,00 hrn.

Order

Гессе Герман. . Гра в бісер. . 1978

Description: Серія: Вершини світового письменства. Том 27. Київ. Дніпро. 1978р.г. 484с. Палiтурка / переплет: Тверда,, Звичайний формат. Геніальний авангардистський роман, стилізований під філософію сюрреалізму, та водночас - геніальне філософське есе, стилізоване під сюрреалістичний роман.

Сестри Ґрімм. Таємниця Червоної Руки. Книга друга. Бакли. Сестры Гримм. Тайна Красной Руки

Price 135,00 hrn.

Order

(Seller: Lucidum)

Price 135,00 hrn.

Order

Баклі. Бмали. Сестри Ґрімм. Таємниця Червоної Руки. Книга друга. Бакли. Сестры Гримм. Тайна Красной Руки. Киев: Мапхаон-Україна. 2009

Status: новой. Но на титуле личная печать

Денискові оповідання. Драгунский. Денискины рассказы. Серия Улюблена книга дитинства

Price 150,00 hrn.

Order

(Seller: Lucidum)

Price 150,00 hrn.

Order

Драгунський. Драгунский. Денискові оповідання. Драгунский. Денискины рассказы. Серия Улюблена книга дитинства. Харків: Ранок. 2017

Status: новая

Книга Долина богів. Історії з Кремнієвої долини

Price 60,00 hrn.

Order

(Seller: sevost)

Price 60,00 hrn.

Order

Александра Вулф. Книга Долина богів. Історії з Кремнієвої долини . 2018

Description: Це книжка про місце, де навіть XXI століття вийшло з моди — так далеко вперед дивляться мешканці Кремнієвої долини. Саме тут, у Сан-Франциско та у містах Затоки Сан-Франциско, вдруге за останні півстоліття відбувається маштабна культурна революція, яка радикально змінює життя планети. І якщо в 1960-х роках про тодішню революцію писав Том Вулф, то про наших сучасників пише його донька, журналістка Александра Вулф. У центрі її оповіді — не хіппі, а юні стартапери, учасники й учасниці стипендіальної програми легендарного інвестора Пітера Тіля, які отримали від його фундації 100 тисяч доларів з умовою покинути школу, відмовитися від навчання в коледжі на час програми і заснувати власну компанію. У них багато спільного з тими, хто здійснював культурну революцію у 60-х: вони живуть комунами, експериментують зі стилем життя і прагнуть змінити світ, але пристрасть, якій вони віддаються, інша — робота. Як і тоді, не всі кумири виправдовують очікування, не всі мрії збуваються і не всі амбіції виявляються досяжними. А тим часом Кремнієва долина й надалі живе найсміливішими амбіціями і мріями, навіть мріями про докорінну зміну людства як виду.2018 р.

 Смішні оповідки.

Price 45,00 hrn.

Order

(Seller: sevost)

Price 45,00 hrn.

Order

Абу-Ль-Фарадж.. Смішні оповідки.. 1972

Description: Переклад з ассірійської Є.Варда. Художник В.Овчинников. К. Дніпро 1972г. 318 с., іл. Палiтурка / переплет: Твердый, Зменшений формат Абу-ль-Фараж мар-Гіваргіз Юхан Бар-Иврая (1226-1286), визначний сірійськи й письменник свої жарти, приповідки, мудрі вислови записував прямо з вуст народних. Тут і просто жарти, висміювання людських вад і викривання хижацької істоти правителів і царів, і відверті глузи з ченців, хоч сам автор був велика релігійна персона. Офсетний друк, художнє оформлення, ілюстрації. В суперобкладинці. її стан добрий.

Твори в пяти томах

Price 285,00 hrn.

Order

(Seller: Lucidum)

Price 285,00 hrn.

Order

Франс Анатоль. Твори в пяти томах. Киев: Дніпро. 1978

Status: новые

Метро 2034

Price 370,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 370,00 hrn.

Order

Дмитро Глуховський. Метро 2034. Тернопіль: Навчальна книга-Богдан. 2022 349s.

Description: Метро 2034 - культовий роман антиутопія,один зі бестселерів початку 21 століття:переклад 38 мовами,мільйонні тиражі,єкранізації,атмосферні комп'ютерні блокбастери,цілий книжковий всесвіт і справжня молодіжна субкуьтура.

Status: хорошее

Description of seller: Переклад з російської Борис Щавурський наклад 1000 прим.

Иллюзии

Price 40,00 hrn.

Order

(Seller: sevost)

Price 40,00 hrn.

Order

Ричард Бах . Иллюзии . 2006

Description: ИЛЛЮЗИИ... Самая пленительная, самая щемящая, самая глубокая и тонкая из книг Ричарда Баха.2006 г.

 Реальность абсурда

Price 95,00 hrn.

Order

(Seller: sevost)

Price 95,00 hrn.

Order

Кафка Ф.. Реальность абсурда. 1998

Description: Сборник избранных произведений выдающегося австрийского писателя Франца Кафки (1883-1924) включает в себя роман ``Америка``, серию ярких новелл, а также письма Милене. В литературе Кафка заявил о себе не как писатель реалистической школы, но как великий абсурдист, одухотворяющий неправдоподобное, фантастическое, вымышленное. Именно в том таится секрет оригинальности замечательного писателя, его глубокий духовный мир. Раскрыть этот мир для себя предлагаем и вам, дорогой читатель. Пусть увлекательные сюжеты романа и новелл с глубоким смыслом между строк, а также философская лирика писем помогут Вам разобраться в себе, посмотреть на мир, в котором мы живем, с разных сторон. Не только удовольствие, но и яркие открытия обещают сделать чтение вдвойне приятным.1998 г.

Таємна зброя Серия:Зарубіжна новела. Книжка
сорок третя.

Price 150,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 150,00 hrn.

Order

Хуліо Кортасар. Таємна зброя Серия:Зарубіжна новела. Книжка сорок третя.. Київ: Дніпро. 1983 283s.

Description: Хуліо Кортасар. Таємна зброя. Серія: «Зарубіжна новела. книжка 43 До збірки ввійшли кращі твори малої прози відомого аргентінського письменника, в яких відображено духовну кризу буржуазного суспільства. Зміст: Ю.Покальчук Магічний світ Хуліо Кортасара (передмова). Друзі. Ріка. Загарбаний будинок. Аксолотль. Вночі обличчям до неб. Мамині листи. Кінець гри. Усі вогні - це вогонь. Вказівки для Джона Хоувелла. Брами неба. Жовта квітка. Менади. Інше неб. Таємна зброя. Бабине літо. Південна автострада. Сеньйорита Кора. Апокаліпсис Солентінаме. Вдруге.

Status: Зменшений формат. Стан гарний.

Description of seller: Упорядк. і переклад з іспанської Ю.Покальчук. Переплет: Картонна, корінець тканинний, зменшений формат.

Очима клоуна. роман

Price 250,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 250,00 hrn.

Order

Генріх Белль. Очима клоуна. роман. Київ: Дніпро. 1965 275s.

Description: Герой роману Ганс Шнір вирішив служити мистецтву,він кинув школу,родину адже тепер в ФРН,самотужки вибився в актори і зажив би,не знаючи лиха,коли б...

Status: гарне.формат зменшен

Description of seller: переклад з німецької. післямова М.П. Бажана.

Драбина Якова

Price 100,00 hrn.

Order

(Seller: DP)

Price 100,00 hrn.

Order

Людмила Уліцкая. Драбина Якова. BOOK CHEF. 2017

Status: нова

Я її кохав. Я його кохала. Ковток свободи.

Price 45,00 hrn.

Order

(Seller: sevost)

Price 45,00 hrn.

Order

Гавальда Анна. Я її кохав. Я його кохала. Ковток свободи.. 2013

Description: Екранізовано! Бестселери, які принесли письменниці світове визнання! «Я її кохав. Я його кохала» Адріан покинув свою дружину з двома дітьми, тому що закохався в іншу. П`єр покохав іншу, але не покинув родину й понад 20 років приховував свої почуття. Кожен із них вчинив так, як вважав за потрібне. Та чи замислювались вони над наслідками своїх вчинків? «Ковток свободи» Брат і дві сестри приїжджають на весілля, де зібралася вся родина. Подія очікується вкрай нудна і виснажлива, тож вони вирішують утекти звідти, аби приєднатися до свого невгамовного брата. Ковток свободи п’янить і відкриває найкраще, що є в таких людях, які вже подорослішали, проте досі залишаються дітьми...2013 р.

Радощі життя або сімейна таємниця

Price 100,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 100,00 hrn.

Order

Сомерсет Моем. Радощі життя або сімейна таємниця. Київ: Радянський письменник. 1970 174s.

Description: Радощі життя,написани у біографичному жанрі. Роки життя писменника 1874-1965. Це видатний англійский письменник.

Status: гарне. невелике забруднення обкладинки.бібліотечна печать.

Description of seller: тираж 50000 прим.

Слідами дикого зубра.

Price 100,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 100,00 hrn.

Order

Вячеслав Пальман. Слідами дикого зубра.. Київ: Веселка. 1983 422s.

Description: События,полные приключений,охватывают последние годы существования на Кавказе великокняжеской охоты. Каждая такая охота-это десятки застреленных оленей,зубров,медведей,серн. Хозя- евам охоты противостоит молодой егерь Андрей Зарецкий и его друзья,знатоки дикого зверя. Книга остросюжетна.

Status: хорошее

Description of seller: книга має малий формат. Переклад з російської Леоніда Василенка. Для середнього та старшого шкільного віку. Художник Іван Гаврилюк.

Старик Хоттабич

Price 400,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 400,00 hrn.

Order

Л. Лагін. Старик Хоттабич. Київ: Молодь. 1956 173s.

Description: Лагін Л. Старик Хоттабич. Повість-казка. Весела повість-казка про надзвичайні пригоди джина, який потрапив із старовинної чарівної казки в обстановку сучасного міста, про дружбу старого Хоттабича з піонером Волькою, якому він ніяк не може догодити своїм чаклунством, тому що його уявлення про життя, про щастя не мають нічого спільного зі поглядами сучасного школяра.

Status: блище до дорого.трещина на стор. після титулу, подклеена корінцева частина останней сторинкі. маленький участок.потерти угли. потерти края обкладинок.

Description of seller: Лагін Л. Старик Хоттабич. Повість-казка. Переклад з російської П.Глазового. Художник В.Литвиненко. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.

Твори

Price 35,00 hrn.

Order

(Seller: Olenka)

Price 35,00 hrn.

Order

Садовяну Михаїл. Твори. Київ: Дніпро. 1980 623s.

Status: хороший

Description of seller: В книгу вошли образцы художественной прозы и публицистики выдающегося румынского писателя и общественного деятеля, лауреата международной Ленинской премии "За укрепление мира между народами" Михаила Садовяну (1880-1961).

Зелена гілка травня

Price 25,00 hrn.

Order

(Seller: Olenka)

Price 25,00 hrn.

Order

Марія Прилежаєва. Зелена гілка травня. Київ: Молодь. 1979 242s.

Description of seller: автобиографичная повесть Марии Прилежаевой — о молоденькой учительнице первых лет Советской власти Кате Бектышевой. Позднее и особенно дорогое автору произведение. Впервые опубликована в журнале «Юность» в 1975 году. Это было на самом деле. Той девчонкой была я. Мария Прилежаева

Завтра, післязавтра

Price 140,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 140,00 hrn.

Order

Реджані Рене. Завтра, післязавтра. Київ: Веселка. 1974 136s.

Description: Для середнього шкільного віку. Переклад з італійської Ю. Авдєєва. Ілюстрації Д. Штерберга. Повість письменниці, що мала певний вплив на італійську дитячу літературу, висвітлюючи соціальні проблеми Італії 60-х років ХХ ст. Чорно-білі ілюстрації. Формат: 15 х 20,5 х 1 см.

Status: Дуже добрий, незначна потертість палітурки, дарчий напис на форзаці

Діти морозу

Price 600,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 600,00 hrn.

Order

Джек Лондон. Діти морозу. Київ: Державне видавництво художньої літератури. 1957 140s.

Description: Серія "Бібліотека світової класики". Переклад з англійської за редакцією І. Михальової. Художник М. С. Туровський. Збірка оповідань широко відомого американського письменника про життя шукачів золота на Клондайку та корінних мешканців на Дальній Півночі. Зміст: У лісах Півночі. Закон життя. Брехун Нам-Бок. Великий чаклун. Люди з Країни Сонця. Хвороба самотнього Вождя. Кіш, син Кіша. Смерть Лігуна. Білошкіра Лі Ван. Ліга старих людей. Наклад 30 000. Формат: 13,5 х 20,5 х 1 см.

Status: дуже добрий, невелике забруднення палітурки, штамп з прізвищем попереднього власника на форзаці

Чорний вовк

Price 65,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 65,00 hrn.

Order

Фабіан К.. Чорний вовк. Київ: Молодь. 1967 222s.

Description: Пригодницька повість про службу сержантів та офіцерів, їх чотириногих помічників – собак, прикордонної частини південної Чехії.

Status: хорошее

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Весенний гром. Звенигора.

Price 55,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 55,00 hrn.

Order

Шутов И.. Весенний гром. Звенигора.. Київ: Дніпро. 1978 512s.

Description: О жизни украинского села после гражданской войны. О Великой Отечественной войне

Status: неглубокий розкол блоку

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Птахи і гнізда

Price 50,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 50,00 hrn.

Order

Бриль Я.. Птахи і гнізда. Київ: Дніпро. 1968 350s.

Description: Роман Я.Брыля - взволнованное повествование о судьбах людей, превратившихся из пленников в антифашистов, раздумье об античеловеческой сущности гитлеровского "рейха", страстный призыв к гражданской активности всех людей земли.

Status: неглубокий розкол блоку

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]