Ukrainian prose of XX-XXI centuries.
Олександр Масляник. Люди з Вавилону. Львів: ОППВК. 2005 359s.
Description: Публіцистика, нариси, есеї. Худ. оформлення С.Іванова. Звичайний формат. В книзі публіцитики, нарисів та есе «Люди з Вавилону» порушив широкий спектр проблем, зокрема Закарпаття і Рахівщини. Книга стала своєрідним підсумком багаторічної журналістської роботи та численних відряджень, інтервю, зустрічей з людьми високого чину і духу. Це книга українського автора про нас і про Україну. Вона наскрізь пройнята великою синівською любовю до рідної землі, причому патріотизм автора - не декларативно-ужитковий, а позначений печаттю болю за минуле й майбутнє отчого краю. Книга відверта й смілива, оскільки гостро й правдиво оповідає про непрості стосунки з нашими сусідами, які впродовж усієї історії були не зовсім доброзичливими до нашого народу.
Status: нова книга
Євгенія Кононенко. Зрада. (ZRADA made in Ukraine).. Львів: Кальварія. 2002 160s.
Description: Звичайний формат. Серія "Коронація слова". Психологічний детектив. Після виходу цієї книги критики стали порівнювати автора з Франсуазою Саган, Айріс Мердок і ... Умберто Еко. Цей роман, як і попередній «Імітація» - гостросюжетна історія про загадкову смерть молодої жінки і про приватне розслідуванні, яке проводить її подруга. У хитромудру інтригу з неправдивими версіями вплетено всебічне осмислення зради — подружньої, національної, синівської. А от хто і за що вбив Вероніку Раєвську-Стебелько, читач дізнається лише на останніх сторінках романа. Нагороди: лауреат Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» 2001.
Status: відмінний
Ніна Бічуя. Звичайний шкільний тиждень. К.: Веселка. 1973 158s.
Description: Повість та оповідання. Звичайний формат. Ч\б та кол.іл. Мабуть, не раз бувало з тобою, читачу: маєш найкращі наміри, хочеш зробити усе якнайліпше — а ті твої наміри чомусь усякий сприймає як звичайний дитячиіі вибрик. Отаке трапляється і з Мирком Трояном, трохи наче зухвалим, а насправді — добрим, веселим і дотепним хлопцем, котрий може і вміє дуже багато: ловити раків, розмовляти з Сатурном, піклуватися про молодшого брата, по-справжньому товаришувати, не боятися грози і відповідальності за власні вчинки. Зрештою, ти можеш значно більше довідатися про Мирка та його друзів-семикласників, прочитавши повість «Звичайний шкільний тиждень». У книжці є ще кілька оповідань про твоїх ровесників. Художники: Котляр Є.
Status: Дуже добрий стан
Українська новелістика кінця ХІХ - початку ХХ ст. Оповідання. Новели. Фрагментарні форми.. К.: Наукова думка. 1989 685s.
Description: Звичайний формат. Серія: Бiбліотека української літератури. Дожовтнева українська література. Лповідання, новели, фрагментарні форми(ескізи, етюди, нариси, образки, поезії в прозі). До цього тому ввійшли кращі в ідейно-тематичному та художньому відношенні оповідання, новели, нариси, етюди, ескізи, поезії в прозі українських письменників кінця XIX – початку XX ст., творчість яких не представлена окремими книгами в серії "Бібліотека української літератури". Вміщені тут зразки покликані дати сьогоднішньому читачеві уявлення про коло прозаїків, які збагачували нашу новелістику перелому століть, про її широкий проблемно-тематичний діапазон і жанрово-стильове розмаїття. Автори: Дмитро Маркович, Стефан Ковалів, Олена Пчілка, Наталія Кобринська, Наталка Полтавка, Андрій Чайковський, Олександр Катренко, Уляна Кравченко, Яків Жарко, Любов Яновська, Трохим Зіньківський, Дніпрова Чайка, Тимотей Бордуляк, Вячеслав Потапенко, Модест Левицький, Володимир Леонтович, Михайло Грушевський, Микола Дерлиця, Грицько Григоренко, Євгенія Ярошинська, Михайло Петуршевич, Сильвестр Яричевський, Антон Шабленко, Юрій Кміт, Денис Лукіянович, Михайло Яцків, Михайло Могилянський, Євгенй Мандичевський, Катря Гриневичева, Орест Авдикович, Надія Кибальчич, Антін Крушельницький, Костянтин Сроковський, Юрій Будяк, Павло Майорський, Дмитро Макогон, Артим Хомик, Христя Алчевська, Лесь Гринюк, Леонід Пахаревський, Михайло Жук, Данило Харов’юк, Наталя Романович-Ткаченко, Олексій Плющ, Яків Мамонтов.
Status: дуже добрий/наближений до відмінного
Зоран Феріч. Полапка Волта Діснея. (оповідання). Львів: 2008 176s.
Status: дуже гарний стан книги
Остап Вишня. Вишневі усмішки Серія:Бібліотека української класики Дніпро. Київ: Дніпро. 1985 367s.
Description: Серія:Бібліотека української класики Дніпро Художник А.Василенко Київ г. с. Палiтурка / переплет: твердый, Зменшений 100 До збірки ввійшли кращі твори видатного українського радянського письменника-сатирика Остапа Вишні (1889-1956). Усмішки сповненні веселого гумору, глибокої любові до людини, до рідної природи. Дуже добрий
Status: Добрий
Глущенко. Самое главное. Рис. Незнайкина. 1976 . Москва: Детская литература. 1976
Description: Повесть о пограничниках погранзаставы, о ребятах - друзьях пограничников и их приключениях.
Status: Библиотечная,но в очень хорошем состоянии
Description of seller: Полная предоплата. Для оперативной связи при оформлении заказа сразу указывайте альтернативный электронной почте способ: номер, телефона, вайбер,телеграм.. ВНИМАНИЕ! При отсутствии реальных данных о заказчике: ФИО,контактов (e-mail не подходит), заявки не рассматриваю
Гончаренко. Как люди научились летать. Оформление А. Мороз. 1986 . Киев: Веселка. 1986
Description: авиация, воздухоплавание, история развития. Для детей младшего и среднего школьного возраста
Status: Библиотечная,но в очень хорошем состоянии
Description of seller: Полная предоплата. Для оперативной связи при оформлении заказа сразу указывайте альтернативный электронной почте способ: номер, телефона, вайбер,телеграм.. ВНИМАНИЕ! При отсутствии реальных данных о заказчике: ФИО,контактов (e-mail не подходит), заявки не рассматриваю
Василь Поліщук. 15 кадрів для містера "Ікс". Ужгород: Закарпатське обласне книжково-газетне видавництво. 1961 124s.
Description: Закарпатське обласне книжково-газетне видавництво, 1961. Тверда палітурка, зменшений формат, 124 с.
Status: Добрий
М. Дяченко (Марко Боєслав). Сурми, партизанська музо!. Львів-Дубно-Луцьк: Джерело. 2014 157s.
Description: Звичайний формат. Поезія, проза, публіцистика. Серіал "Комі- ГУЛАГіана". Фотоіл. Слова відомої повстанської пісні «Рости, рости, черемшино», яку багато хто вважає народною, написав Марко Боєслав. Його ще називають Сурмачем УПА. Він писав поезію, був редактором підпільних видань – газети УПА «Шлях перемоги», журналу «Чорний ліс». Є подарункова печатка видавництва.
Status: наближений до відмінного




















